Reduceri!

Filtru de grasime metalic original Elica GF08KA 565x380mm

159,46 lei 115,00 lei

Economisesti: 44,46 lei (- 28%)

 
Detalii livrareVa rugam sa luati in considerare predarea catre curier a produselor in 1-3 zile lucratoare .
Va vom anunta pe e-mail si/sau sms in momentul in care comanda este finalizata si este predata catre curier.

Disponibil

Descriere

Elica 208250604431
Elica 208250604436
Elica 208250604438
Elica 208250604439
Elica 208250604441
Elica 208250604442
Elica 208251646603
Elica 208263204401
Elica 208263204404
Elica 208263261101
Elica 208355404702
Elica 208355404708
Elica 208355404738
Elica 208355404982
Elica 208355404983
Elica 208355405076
Elica 208355405077
Elica 208355405078
Elica 208355405084
Elica 208355405090
Elica 208355405092
Elica 208355405093
Elica 208355405328
Elica 208355405405
Elica 208355405410
Elica 208355405444
Elica 208355405445
Elica 208355405448
Elica 208355405449
Elica 208355405451
Elica 55310774/3
Elica 55310774A
Elica 55310774B
Elica 55311065/3
Elica 55311065A
Elica 55311065B
Elica 55311112A
Elica 55311146/3
Elica 55311146A
Elica 55311146B
Elica 55311163/3
Elica 55311166/3
Elica 55311166A
Elica 55311166B
Elica 55311274/3
Elica 56111002/3
Elica 56111002A
Elica 56111002B
Elica 56111002C
Elica 56111054/2
Elica 56117618D
Elica KREA GFA BL/F/60
Elica KREA GFA WH/F/60
Elica KREA IX 60
Elica KREA LUX GFA AN/F/60
Elica KREA LUX GFA IX/F/60
Elica KREA LUX GFA WH/F/60
Elica KREA LX IX F/60
Elica KREA NG IX/F/60 PLUG
Elica KREA NG PB3V 2A IX/A/60
Elica KREA ST BL F/60
Elica KREA ST IX F/60
Elica PRF0012484B
Elica PRF0012484C
Elica PRF0012484D
Elica PRF0012488B
Elica PRF0012488C
Elica PRF0012488D
Elica PRF0012551B
Elica PRF0093345
Elica PRF0104634
Elica PRF0104634A
Elica PRF0104634B
Elica PRF0129978
Elica PRF0129978A
Elica PRF0147046
Elica VEGA 60 BK
Elica VEGA LX IX F/60
Elica VEGA ST IX F/60

Tip: Filtru metal

Lungime: 56,5 cm

Latime: 37,6 cm

Inaltime: 8 mm

Contine (buc.): 1

Informații suplimentare

Brand

Elica

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Filtru de grasime metalic original Elica GF08KA 565x380mm”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.