Reducere!

Racord flexibil Electrolux/Aeg QVARNA QW12,AL77,AEG L60,AEG L70,AEG L722,EWF1076GDW

238,80 lei 200,00 lei

Economisesti: 38,80 lei (- 16%)

 
Detalii livrareVa rugam sa luati in considerare predarea catre curier a produselor in 1-3 zile lucratoare .
Va vom anunta pe e-mail si/sau sms in momentul in care comanda este finalizata si este predata catre curier.

Limitat (Livrare in 2-4 zile)

Descriere

Compatibilitati:

QVARNA QW12606091453054200
HUSQVARNAQW12607191453400700
HUSQVARNAQW12607291453402600
HUSQVARNALQW14606091453053300
HUSQVARNAL  QW14607191453400800
HUSQVARNALQW14607291453402700
HUSQVARNAQW14707091453064000
HUSQVARNA QW14707591453411000
HUSQVARNAQW16606091453053700
HUSQVARNA  QW16707091453063600
HUSQVARNAQW16730HT91460361600

AL77481F91453421300
AEGF66074LW91453403800
AEG  FLI552LM191453412300
AEG KRW720091453411600
AEG KRW720191453416500
AEG  L16850A591460361400
AEGL1881FL91453404300
AEG  L60260FL91453050000
AEG  L60260FL91453051701
AEG L60270FL91453052300
AEG L60270FL91453052301
AEG L60270FLP91453055001
AEG L6027FL91453054900
AEG L6027FL91453054901
AEG L60460FL91453050200
AEG L60460FL91453050201
AEG L60460FLP91453055101
AEG L60463FL91453055200
AEG L60466FL91453055900
AEG L60468FL91453050300
AEG L60468FL91453050501
AEG L60469FL91453055300
AEG L6046FL91453056200
AEG L60470FL91453055500
AEG L60473FL91453055800
AEG L6047FL91453055700
AEG L6047FL91453057300
AEG L6047KFL91453057200
AEG L60660FL91453050800
AEG L60660FL91453050801
AEG L60668FL91453050900
AEG L61270FL91453401300
AEG L61470FL91453051400
AEG L61470FL91453051601
AEG L61472FL91453057100
AEG L61473FL91453054300
AEG L61473FL91453054301
AEG L61476FL91453051500
AEG L61476FL91453051501
AEG L62080FL91453057600
AEG L62083FL91453057800
AEG L62270FL91453059500
AEG L62270FLE91453401900
AEG L62271FL91453402800
AEG L62272FL91453059600
AEG L6227FL91453059100
AEG L62280FL91453057700
AEG L62283FL91453057900
AEG L62370FL91453401200
AEG L6246FL91453059800
AEG L62470FL91453059400
AEG L62470NFL91453403200
AEG L62471FL91453402900
AEG L6247FL91453400000
AEG L62482DFL91453403300
AEG L62482NFL91453403000
AEG L62670FL91453058300
AEG L62670NFL91453403100
AEG L63083FLE91453401800
AEG L63272FL91453403500
AEG L63283FLE91453401700
AEG L63470FL91453058200
AEG L63472FL91453058100
AEG L63473FL91453400600
AEG L63476FL91453058800
AEG L63476NFL91453401500
AEG L63478FL91453058500
AEG L63479FL91453058600
AEG L63479NFL91453401600
AEG L6347FL91453058700
AEG L70270FL91453061600
AEG L70270FL91453062201
AEG L70270FLP91453064800
AEG L70270VFL91453064501
AEG L70270VFL91453065100
AEG L70271FL91453064900
AEG L70272FL91453066500
AEG L70470FL91453060000
AEG L70470FL91453062101
AEG L70472FL91453065900
AEG L70473FL91453062800
AEG L70478FL91453060100
AEG L70670FL91453063300
AEG L70673FL91453062900
AEG L70678FL91453060700
AEG L71470FL91453061000
AEG L71471FL91453062400
AEG L71472FL91453064200
AEG L71472FL91453065800
AEG L71476FL91453062300
AEG L71476FL91453065500
AEG L71477FL91453064700
AEG L71479FL91453060200
AEG L7147EXFL91453064600
AEG L7147FL91453065700
AEG L7147KFL91453065600
AEG L71670FL91453061300
AEG L71677FL91453065300
AEG L71679FL91453064100
AEG L72270FL91453411100
AEG L72270VFL91453412700
AEG L72270VFLCS91453412800
AEG L72270VFLP91453416200

Electrolux

EWF1076GDW
91453073900

ELECTROLUX

EWF1084EDW
91453390600

Informații suplimentare

Brand

AEG, ELECTROLUX

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Racord flexibil Electrolux/Aeg QVARNA QW12,AL77,AEG L60,AEG L70,AEG L722,EWF1076GDW”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.