Sertar detergent/balsam Whirlpool /INDESIT 8580,7599,7588,7583,7579

 
Detalii livrareVa rugam sa luati in considerare predarea catre curier a produselor in 1-3 zile lucratoare .
Va vom anunta pe e-mail si/sau sms in momentul in care comanda este finalizata si este predata catre curier.
SKU: 481010580672 Categorie:

Descriere

Latime: 124 cm InALTIME: 68 mm Adancime: 257 mm
Maytag 852101515010
Maytag 852101615010
Maytag 852101815010
Maytag 852101915010
Hotpoint-Ariston 858000136010
Hotpoint-Ariston 858000336010
Hotpoint-Ariston 858000436010
Whirlpool 759991545620
Whirlpool 759991545630
Hotpoint-Ariston 758000136012
Hotpoint-Ariston 758000336012
Hotpoint-Ariston 758000436012
Bauknecht 758300438012
Bauknecht 758303416013
Bauknecht 758367303012
Whirlpool 759201143012
Whirlpool 759202686012
Whirlpool 759206312013
Whirlpool 759206412013

Recenzii

Nu există recenzii până acum.

Fii primul care adaugi o recenzie la „Sertar detergent/balsam Whirlpool /INDESIT 8580,7599,7588,7583,7579”

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.